10% rabat
info@csn.pl | 801 011 709, 691 515 915
LUX ® 12 mm (na wymiar)
Nowoczesna wycieraczka wykonywana na wskazany wymiar. Zbudowana jest z pełnych profili aluminiowych wypełnionych odpowiednimi wkładami czyszczącymi. Przy jej konstrukcji zastosowano unikalny system łączenia profili aluminiowych tzw. „profil w profil”, który jest gwarancją wieloletniego i bezproblemowego użytkowania.  W zależności od zastosowanych wkładów czyszczących może być stosowana z powodzeniem zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz budynków.
 
 
 • zalecana jest do obiektów o średnim i małym natężeniu ruchu,
 • możliwa do montażu we wnęce,
 • wyposażona w wymienne wkłady czyszczące,
 • wyposażona w system drenażu umożliwiający odprowadzenie wody oraz brudu,
 • wykończona gumowym profilem o funkcji amortyzującej,
 • gwarancja na konstrukcję aluminiową 5 lat,
 • gwarancja na wkłady czyszczące 1 rok.


Galeria
 


Montaż
Wycieraczka umieszczona jest w przygotowanej wnęce (zagłębieniu w podłodze) Wnęka powinna zostać otoczona ramą aluminiową lub ze stali szlachetnej. Zalecamy zakup wycieraczki łącznie z ramą, dzięki czemu zyskują Państwo pewność, że kąty oraz wymiary zostały zachowane. Jeżeli dopiero przygotowujecie się Państwo do wykonania wnęki u nas otrzymacie fachowe porady dotyczące głębokości, sposobu osadzenia ramy itp.Wkłady czyszczące

Wkłady czyszczące

Oczyszczanie zgrubne 

Rodzaj wkładu

Wkład szczotkowy

 

Szczotka 100 % - najlepsze oczyszczanie zgrubne, wkład rewelacyjnie radzi sobie ze śniegiem, błotem, piaskiem czy wodą. Do stosowania na zew. jak i wew. budynków. Wkład antypoślizgowy. W wersji LUX ® szczotka jest dodatkowo usztywniona!

 Wkład szczotkowo -gumowy

Szczotka + guma (na przemian) - bardzo dobre oczyszczanie zgrubne, połączenie skuteczności wkładu szczotkowego z ekonomicznością wkładów gumowych.  Idealne rozwiązanie dla osób, które chcą mieć "spokój" z błotem czy śniegiem za rozsądną cenę. Wkład antypoślizgowy. Do stosowania na zew. jak i wew. budynków.

 Wkład gumowy

Guma 100 % - wkład oczyszczania zgrubnego, stosowany najczęściej w połączeniu z wkładem szczotkowym. Wyjątek sklepy wielkopowierzchniowe z ruchem wózkowym. Do stosowania na zew. jak i wew. budynków.

Oczyszczanie zgrubne + osuszanie

Rodzaj wkładu

Wkład szczotkowo -rypsowy
(1/2-1/2)

1/2 szczotka + 1/2 ryps połączenie rewelacyjnego wkładu oczyszczania zgrubnego (szczotki) z ekonomicznym wkładem osuszającym (rypsem).  Do stosowania wyłącznie wewnątrz budynku. 

Wkład szczotkowo -poliamidowy
(1/2-1/2)

1/2 szczotka + 1/2 poliamid wzbogacony włóknami skrobiącymi, idealne połączenie dwóch najlepszych wkładów czyszczących: skutecznej "szczotki" z chłonnym poliamidem. Dodatkowym atutem poliamidu są włókna skrobiące, które doczyszczają obuwie. Do stosowania wewnątrz budynku.

Wkład gumowo -rypsowy
(1/2-1/2)

1/2 guma 1/2 ryps. Ekonomiczne i praktyczne połączenie wkładów  czyszczących oczyszczania zgrubnego i osuszania.Do stosowania wew. obiektów.

 Wkład gumowo -poliamidowy
(1/2-1/2)

1/2 szczotka guma na przemian 1/2 poliamid wzbogacony włóknami skrobiącymi. Połączenie bardzo dobrych wkładów  czyszczących oczyszczania zgrubnego i osuszania. Do stosowania wew. obiektów.

 Wkład szczotkowo -rypsowy
(1/3-2/3)

1/3 szczotka -  2/3 ryps kombinacja wkładów czyszczących stosowana wewnątrz budynków w przypadku problemów z nadmierną ilością wnoszonej wody wodą lub jako kolejna część systemu czyszczącego poprzedzona kratownicą, wycieraczką gumową czy inną o funkcji oczyszczania zgrubnego.

 Wkład szczotkowo -poliamidowy
(1/3-2/3)

1/3 szczotka + 2/3 poliamid wzbogacony włóknami skrobiącymi, idealne połączenie dwóch najlepszych wkładów czyszczących: skutecznej "szczotki" z chłonnym poliamidem. Dodatkowym atutem poliamidu są włókna skrobiące, które doczyszczają obuwie. Do stosowania wewnątrz budynku.

 Wkład szczotkowo-gumowo-poliamidowy
(1/6-1/6-4/6)

1/3 szczotka guma na przemian 2/3 poliamid  czyszczących oczyszczania zgrubnego i osuszania z naciskiem na osuszanie lub jako kontynuacja systemu czyszczącego. Do stosowania wew. obiektów. wzbogacony włóknami skrobiącymi. Połączenie wkładów

 Wkład szczotkowo -gumowo -rypsowy
(1/6-1/6-4/6)

1/3 szczotka-guma 2/3 ryps kombinacja wkładów czyszczących stosowana wewnątrz budynków w przypadku problemów z nadmierną ilością wnoszonej wody wodą lub jako kolejna część systemu czyszczącego poprzedzona kratownicą, wycieraczką gumową czy inną o funkcji oczyszczania zgrubnego.

Osuszanie

Rodzaj wkładu

 Wkład poliamidowy

poliamid 100 % wzbogacony włóknami skrobiącymi, najlepszy z wkładów osuszających, nie tylko bardzo dobrze chłonie wilgoć, ale dzięki włóknom skrobiącym świetnie doczyszcza obuwie znacznie podnosząc skuteczność całego systemu. Do stosowania wew. budynków.

 Wkład rypsowy

ryps 100 % bardzo dobry, miękki i chłonny wkład osuszający, wykonany z polipropylenu posiadajacy włókna ułożone w tzw. żeberka. Do stosowania wyłącznie wewnątrz budynków.

Kolorystyka

Wkład szczotkowy

Wkład szczotkowy (zalecany na zewnątrz jak i wewnątrz budynku ) o najlepszych właściwościach czyszczących; rewelacyjnie zbierający każdy rodzaj zanieczyszczeń.

czarny

Wkład gumowy

Guma ryflowana ( zalecana na zewnątrz jak i wewnątrz budynku ) o właściwościach antypoślizgowych i oczyszczających, odporna na zmiany temperatury (do -30 do 60); zbierająca śnieg i błoto.

czarny

Wkład rypsowy

Wkład rypsowy ( zalecany wewnątrz budynku ) wykonany z polipropylenu o dobrych właściwościach osuszających, dostępny w 5 kolorach.

brązowy

ciemny szary

jasny szary

niebieski

zielony

Wkład poliamidowy

Wkład poliamidowy wzbogacony włóknami skrobiącymi ( zalecany wewnątrz budynku ) o wyjątkowych właściwościach osuszających, dostępny w 7 kolorach.

czerwony

szaryCennik
 Nazwa  Wymiar  Cena
 Wycieraczka aluminiowa do wnęki Lux ® 22 mm  dowolny  do uzgodnienia

Przed złożeniem zamówienia proszę upewnić się telefonicznie lub drogą mailową
o dostępność koloru wybranego wkładu.


Transport
Zamówiony towar przesyłamy kurierem lub przesyłką priorytetową. Płatność z góry można dokonać na konto: CSN Wycieraczki z klasą, ul. Pińska 4d, 71-043 Szczecin, nr rachunku: ING BANK ŚLĄSKI 63 1050 1559 1000 0091 4672 4407
Wpłaty prosimy dokonywać po potwierdzeniu terminu realizacji. Na życzenie wystawiamy fakturę PRO FORMA.

Koszty transportu dla klientów, którzy dokonają zakupu za kwotę powyżej 500 zł netto:
 • płatność przed wysyłką - TRANSPORT GRATIS
 • płatność przy odbiorze - 9 zł netto + 23 % VAT
Koszty transportu dla klientów, którzy dokonają zakupu za kwotę poniżej 500 zł netto:
 • płatność przed wysyłką - 19 zł netto + 23 % VAT
 • płatność przy odbiorze - 19 zł netto + 9 zł netto za pobranie = 28 zł netto + 23 % VAT
Wysyłka za granicę kalkulowana jest indywidualnie.

Zamówienie 
Wszystkie oferowane przez nas towary możecie zakupić państwo w naszym sklepie internetowym - http://www.sklep.csn.pl